Kalite Güvence Sistemi

Erdoğanlar Otomotiv, Kalite Güvence Sistemini, ISO 9002’ nin gereklerine uygun olarak kurmuştur. İmal ettiğimiz ürünlerin kalitesi ve müşteri tatmini işletme başarımızın sürekliliğinin anahtarıdır.

Kalite sisteminin kurulması ile bütün faaliyetlerin planlı ve uyumlu bir şekilde yürütülmesi, kaliteden ödün verilmemesi ve minimum maliyet, sıfır hata ilkesi ile üretim yapılmasını sağlayan etkin bir yönetim aracı sağlamaktadır. Bilahare amacımız; en üst düzeyde müşteri tatmininin sağlanması , ürün kalitesinin sürekli iyileştirilmesi ve maliyet azaltıcı çalışmaların tüm personelin katılımı ile yürütülerek müşteriye yansıtılmasıdır. Tüm çalışanlarımıza sürekli eğitim programlarının düzenlenmesi, yaptığımız işin sürekli olarak doğru yapılması ve kalite iyileştirme çalışmalarında sürekliliğin sağlanmasıdır.

Kalite Hedef ve Politikamız

9001:2000 kalite sistemine sahiptir. Erdoğanlar otomotiv kaliteli ve yenilikçi üretime önem vermektedir. Kuruluş, çalışma anlayışı ile uyumlu her türlü konulardaki kalite politikasını belirlemiştir.

Kuruluşun her bir çalışanı; çalışma ruhu olan kalite politikasını bilmek, idrak etmek, yaptığı her bir iş ile politikada ifade edilenler arasında anlam bağlantısı kurarak faaliyette bulunmanın bilinci ile hareket etmektedir.

Kuruluş tüm çalışanlarımızla;

  • En üst düzeyde “MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ” ni sağlamak
  • Üretim ve sistem kalitesinin sürekli iyileştirilmesi çalışmalarını tüm personelin katılımı ile gerçekleştirmek,
  • Sürekli eğitimler ile çalışanların bilgi ve yeteneklerini arttırmak,
  • Kaliteli ürünü elde etmek için; en uygun girdiyi satın almak ve üretimi ilk seferde doğru olarak gerçekleştirmek,
  • Faaliyetlerden elde edilen verileri değerlendirerek verimliliği ve sürekli iyileştirmeyi en üst düzeye taşımak,

temel politikamızdır.

3 Boyutlu Ölçüm Cihazı 

 

Sertlik Ölçüm Cihazı, Yüzey Pürüzlülük Cihazı, Kaplama Kalınlık Ölçüm Cihazı, Profil Projektör Cihazı

Metalografi Kontrol Ekipmanları

Kirlilik Test Cihazları

Paketleme