ERDOĞANLAR OTOMOTİV

#Otomotiv & Traktör Sanayi Yedek Parça Üretimi

Firmamız talaşlı imalat, sıcak dövme, soğuk dövme, kaynak tesisleri ile otomotiv, makine ve asansör sanayiine parça üretmektedir.

Ürettiğimiz parçalar; Özel Civatalar, Saplamalar, Dişli Taslakları, Piston kolları, Hidrolik Kaldırıcı Kolları, Komplike Kaynaklı Saclar, Çeşitli Braketler, Rekorlar, Burçlar, Flanşlar, Miller, Lamalar

Sürekli Gelişim

Erdoğanlar Otomotiv; 2006 yılında yapmış olduğu atılımlar ile çalışma alanını 4 katına çıkarmış, makine parkını güçlendirmiş, vardiya sistemi ile çalışmaya başlamıştır.
Erdoğanlar şuan kapasitesinin %40 ını kullanarak faaliyetine devam etmektedir.

2007 yılı ciro hedefi min 1.300.000 € (EUR) dur

Üretim Parkurları

3.000 m2 kapalı, 2.250 m2 açık alanda yükselen üretim kapasitesiyle 2 vardiya ile faaliyetine devam etmektedir.

Fabrika
Erdoğanlar 2006 yılında yapmış olduğu atılımlar ile çalışma alanını 4 katına çıkarmış, makine parkını güçlendirmiş, vardiya sistemi ile çalışmaya başlamıştır.

CNC tezgahlar
İstenen karakteristiğe uygun talaşlı imalat ürünlerimiz. Bu ürünler diyalog programlı CNC tezgahlarda sıfır hata-minimum maliyet hedeflenerek üretilmektedir. Çalışanlar bu yönde eğitilerek, müşteri isteklerini karşılamak amacımızdır.

Traktör Yedek Parça
Traktörlerin lift kısımlarında kullanılan hidrolik kaldırıcı kolları ve ticari araçlarda kullanılan direksiyon borusu üretimimiz

Dövme Tesisimiz
Dövme tesisimizde kafa şişirme ve form verme operasyonlarının yapıldığı çeşitli boy ve profillerdeki cıvata ve somun üretimimiz.

Dövme işlemleri
Dövme işlemlerinin bünyemizde yapıldığı sac ve braketlerin, istenen spesifikasyonlarda sızdırmazlık kontrollü komplike kaynaklı ürünlerimiz

CNC torna ve ovalama tezgahı
Çeşitli tip rekor, mil ve lama üretimimiz. Rekor tip parça üretimimizde otomat-CNC torna ve ovalama tezgahı ile seri parça üretimi yapılarak bu kazanç maliyete de yansıtılmaktadır. Mil üretiminde taşlama tezgahlarımız ile doğrusallık da 0.01 ve yüzey kalitesinde ise 0.125 değerleri sağlanabilmektedir.