ERDOĞANLAR OTOMOTİV

Otomotiv Yedek Parça İmalatı

ERDOĞANLAR Otomotiv, 1984 yılında Sn . Cevdet Erdoğan tarafından kurulmuş olup otomotiv, tarım, elektrik ve asansör sanayiine tornalama, frezeleme, boru bükme, kaynak, taşlama, sıcak dövme metotları ile TS 16949 un gereklerine uygun olarak hizmet vermektedir. Halen 1650 m2 kapalı alanda artan üretim kapasitesiyle faaliyetlerimize devam etmekteyiz. 5 eksenli yeni nesil CNC makinalar, 3d CMM gibi ölçüm cihazlarımız ve rekabetçi fiyat politikamızla sürekli büyümeyi ve gelişmeyi hedef edinmiş bulunmaktayız

Erdoğanlar Otomotiv

Sürekli yatırımlarla teknolojiye uygun makine parkına, uzun yıllara dayalı tecrübeye ve teknik güce sahiptir. 3.000 m2 kapalı, 2.250 m2 açık alanda yükselen üretim kapasitesiyle 2 vardiya ile faaliyetine devam etmektedir.

Erdoğanlar Otomotiv’in müşterileri ana sanayiler olup, sektörünün lider firmalarıdır. Erdoğanlar ile müşterileri arasında uzun yıllara dayalı bir çalışma vardır. Erdoganlar son yıllarda ihracata ağırlık vermiş, halen Avrupa´ nın birçok ülkesine doğrudan ihracat yapmaktadır.

İş Bölümlerimiz

Otomotiv, Traktör yedek parça üretimleri, iş bölümleri

Kalite

ERDOĞANLAR OTOMOTİV 9001:2000 kalite sistemine sahiptir. Erdoğanlar otomotiv kaliteli ve yenilikçi üretime önem vermektedir. Kuruluş, çalışma anlayışı ile uyumlu her türlü konulardaki kalite politikasını belirlemiştir.
Kuruluşun her bir çalışanı; çalışma ruhu olan kalite politikasını bilmek, idrak etmek, yaptığı her bir iş ile politikada ifade edilenler arasında anlam bağlantısı kurarak faaliyette bulunmanın bilinci ile hareket etmektedir.

Müşterilerimiz