Firmamız talaşlı imalat, sıcak dövme, soğuk dövme, kaynak tesisleri ile otomotiv, makine ve asansör sanayiine

 • Özel Civatalar
 • Saplamalar
 • Dişli Taslakları
 • Piston kolları
 • Hidrolik Kaldırıcı Kolları
 • Komplike Kaynaklı Saclar
 • Çeşitli Braketler
 • Rekorlar
 • Burçlar
 • Burçlar
 • Flanşlar
 • Miller
 • Lamalar

vb. üretim hizmetleri vermektedir.

Erdoğanlar Otomotiv: Otomotiv & Traktör & asansör Yedek Parça

Erdoğanlar 2006 yılında yapmış olduğu atılımlar ile çalışma alanını 4 katına çıkarmış, makine parkını güçlendirmiş, vardiya sistemi ile çalışmaya başlamıştır.
Erdoğanlar şuan kapasitesinin %40 ını kullanarak faaliyetine devam etmektedir.
2007 yılı ciro hedefi min 1.300.000 € (EUR) dur

İletişim
0
Kuruluş
0
m2 kapalı alan
0
Çalışan
0
Cups of Coffee

Erdoğanlar Otomotiv sürekli yatırımlarla teknolojiye uygun makine parkına, uzun yıllara dayalı tecrübeye ve teknik güce sahiptir.

3.000 m2 kapalı, 2.250 m2 açık alanda yükselen üretim kapasitesiyle 2 vardiya ile faaliyetine devam etmektedir.

Fabrika

Erdoğanlar 2006 yılında yapmış olduğu atılımlar ile çalışma alanını 4 katına çıkarmış, makine parkını güçlendirmiş, vardiya sistemi ile çalışmaya başlamıştır.
Erdoğanlar şuan kapasitesinin %40 ını kullanarak faaliyetine devam etmektedir.
2007 yılı ciro hedefi min 1.300.000 € (EUR) dur

CNC tezgahlar

İstenen karakteristiğe uygun talaşlı imalat ürünlerimiz. Bu ürünler diyalog programlı CNC tezgahlarda sıfır hata-minimum maliyet hedeflenerek üretilmektedir. Çalışanlar bu yönde eğitilerek, müşteri isteklerini karşılamak amacımızdır.

Traktör Yedek Parça

Traktörlerin lift kısımlarında kullanılan hidrolik kaldırıcı kolları ve ticari araçlarda kullanılan direksiyon borusu üretimimiz

Dövme Tesisimiz

Dövme tesisimizde kafa şişirme ve form verme operasyonlarının yapıldığı çeşitli boy ve profillerdeki cıvata ve somun üretimimiz.

Dövme işlemleri

Dövme işlemlerinin bünyemizde yapıldığı sac ve braketlerin, istenen spesifikasyonlarda sızdırmazlık kontrollü komplike kaynaklı ürünlerimiz

CNC torna ve ovalama tezgahı

Çeşitli tip rekor, mil ve lama üretimimiz. Rekor tip parça üretimimizde otomat-CNC torna ve ovalama tezgahı ile seri parça üretimi yapılarak bu kazanç maliyete de yansıtılmaktadır. Mil üretiminde taşlama tezgahlarımız ile doğrusallık da 0.01 ve yüzey kalitesinde ise 0.125 değerleri sağlanabilmektedir.

Honlama, Broşlama

Özel yatak ve burç üretimimizde honlama, broşlama vb. yöntemler ile istenen toleranslar elde edilmektedir.

Üretimimizde malzeme, ısıl işlem (10.9, 8.8, sementasyon, indüksiyon vb.) ve  kaplama ( Dacrall, Fosfat, Çinko vb.) faaliyetleri anlaşmalı firmalar ile analizli olarak gerçekleştirilmektedir.

Talaşlı İmalat

Talaşlı İmalat ünitemizde sürekli ilerlemekte olan dünya teknolojisine uygun CNC tezgahlar ile istenen hassasiyette, her çeşit malzemeyi seri olarak işlenebilmektedir. CNC tezgah parkımız firma prensibi gereği çalışma süresi 6 yılı aşmış tezgahlar yenilenerek üretim gücü arttırılmaktadır. Ayrıca yardımcı operasyonların yapıldığı Üniversal tornalar, kalıpçı freze, otomat, matkaplar ve revolverler bu ünitemizin diğer öğeleridir.

Kaynak ünitesi

Kaynak ünitemizde preslerde şekillendirilmiş parçaları otomatik kontrollü Gaz Altı kaynağı ile diklik ve paralellikte 0,1 hassasiyetle kaynak yapılabilmektedir. Ünitemizde ayrıca Oksi-Asetilen kaynağı mevcut olup, çok ince kaynak dikişleri elde edilebilmektedir.

Dövme ünitesi

Dövme ünitemizde sıcak ve soğuk şekil verme işlemleri yapılabilmektedir. Soğuk şekil verme olarak 1 mm’ den 12 mm’ ye kadar 200 ton kapasite ile istenen spesifikasyonlarda form verme, çevre kesme, delik delme, bükme, hidrolik presimiz ile sıcak bükme, broşlama işlemleri yapılmaktadır. Sıcak şekil verme olarak özel cıvata formları yapılıp yıllık dövme kapasitemiz 1.500.000 adettir.

MAKİNA LİSTESİ VE KAPASİTELERİ

İndir (PDF, 549KB)

ERDOĞANLAR Talaşlı İmalat

Kendi alanında uzun yıllara dayanan tecrübesiyle kalite seviyesini bütün çalışanları ile birlikte en üst düzeye ulaştırabilmek için çaba sarf etmektedir. Öncelikle kalitede hedefimiz izlenebilirliktir. Hammaddeden, yarı mamül,mamül aşamalarına kadar parçaya uygulanan tüm operasyonlar dokümante edilerek hata ve sebepler bulunmuş olur. Firmamız bunu uygularken istatistiki kontrol ve hata türü ve etkileri gibi bilimsel yollara da başvurmaktadır. Kalite amaç olmaktan çok verimli üretim için araç olmaktadır. ERDOĞANLAR Talaşlı İmalat yatırımlarını da bu yönde kullanarak güçlü bir laboratuara sahip olmakta ve personel sürekli olarak bu yönde eğitilmektedir.

Yedek Parça Üretim Sanayi

Bize Danışın!